Terug naar hoofdinhoud

Rolmobiel huren

Rolmobiel

Gebruikt u een (elektrische) rolstoel of scootmobiel en trekt u er graag een dagje op uit met familieleden of kennissen? Of kent u iemand met een rolstoel of scootmobiel die u graag een keer mee uit neemt? Dan kan de rolmobiel een uitkomst voor u zijn. U kunt de auto huren voor een dagdeel, een hele dag of voor een weekend. De rolmobiel helpt mensen om mobiel te blijven en om de dingen te doen die ze leuk vinden. Bijvoorbeeld een dagje naar het museum, een weekendje naar zee of op bezoek bij vrienden buiten de eigen woonplaats.

Plaats voor maximaal zes personen

De rolmobiel is voorzien van bodemverlaging en een oprijplaat en wordt geleverd met een gehandicaptenparkeerkaart. In de auto is plaats voor een bestuurder, één gebruiker van een rolstoel of scootmobiel en maximaal vier andere passagiers. Als rolstoelgebruiker kunt u tijdens de rit in de rolstoel blijven zitten. Scootmobielgebruikers kunnen niet op hun scootmobiel zitten tijdens het rijden. Zij kunnen plaatsnemen op een van de passagiersstoelen. In dat geval kunnen er naast de bestuurder maximaal drie andere passagiers mee.

Kosten en ophaallocatie

Voor het huren van de rolmobiel betaalt u:

  • € 20 voor een dagdeel (van 8.00 tot 12.30 of van 12.30 tot 17.00 uur);
  • € 50 voor een hele dag (8.00 tot 17.00 uur);
  • € 75 voor een weekend (vrijdag vanaf 17.00 uur tot maandag 8.00 uur).

Bij het ophalen van de auto betaalt u een borg van € 150. De huurkosten worden verrekend met de borgsom. Het restant krijgt u retour als u de auto onbeschadigd terugbrengt. De verhuurlocatie is de winkel van Welzorg aan de Markerkant 10-13a. U kunt daar betalen via automatische incasso.

Reserveren

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

De verhuur van de rolmobiel is een proef van een jaar. De proefperiode loopt van 1 juli 2014 tot 1 juli 2015. Is de verhuur een succes, dan wordt gekeken naar mogelijkheden om de rolmobiel blijvend beschikbaar te stellen.

Gelezen op Servicepunt Z Almere

  • Aangemaakt op .
  • Laatste update op .
  • Raadplegingen: 2227

VriendenloterijWij zijn sinds kort als goed doel aangesloten bij de Vriendenloterij.
Je kan met je Vriendenloterij loten NAH Ontmoetingspunt steunen.
De vereniging krijgt dan elke maand 40% van elk meespelend lot.
Natuurlijk kan je een nieuw lot kopen en daar aangeven dat je NAH Ontmoetingspunt Almere wil steunen maar het kan ook voor bestaande loten

Deelnemers van de Vrienden  Loterij hebben de mogelijkheid om zelf te kiezen voor welk goed doel zij meespelen. Minimaal 40% van de inleg van hun lot(en) gaat direct naar die organisatie, club of vereniging.

U kunt zelf kiezen welk goede doel u steunt met uw  lot(en)?

U kunt ervoor kiezen om met uw lot(en) mee te spelen voor alle goede doelen die de VriendenLoterij steunt of om één specifiek doel te kiezen voor uw lotnummer(s). Dit kunt u aangeven bij de aankoop van een nieuw lot.

Om achteraf een wijziging door te geven kunt u contact opnemen met onze Ledenservice. Wij maken dit graag voor u in orde.

Liever telefonisch contact met de Vriendenloterij?
Wij staan voor u klaar op werkdagen tussen 09.00 uur en 21.00 uur en op zaterdag tussen 09.30 uur en 16.00 uur. Wij zijn te bereiken op het telefoonnummer 088 - 020 1020.