Terug naar hoofdinhoud

Blogs van ervarings-deskundigen NAH

Manon blogt voor ons in stripvorm! blog 5 t/m 8

Manon blogt voor ons in stripvorm! 

Met veel humor, relativeringsvermogen én talent is Manon begonnen met bloggen over haar leven met NAH. En zoals we haar kennen doet ze dat in stripvorm! 

Haar revalidatietraject bij Sophia Revalidatie heeft ze al eerder bijzonder treffend in beeld gebracht in het stripverhaal Golfsurfers.  Zij tekende ook al een strip met uitleg over hersenletsel voor jonge kinderen en haar eerste serie blogs.

Blog 5 t/m 8

Stripblog 5: De Syriërs én de emotionele verwerking bij hersenletsel

Lees verder op: https://www.hersenletsel-uitleg.nl/ermee-omgaan/blogs/stripblog-serie-2

  • Aangemaakt op .
  • Laatste update op .
  • Raadplegingen: 2142

VriendenloterijWij zijn sinds kort als goed doel aangesloten bij de Vriendenloterij.
Je kan met je Vriendenloterij loten NAH Ontmoetingspunt steunen.
De vereniging krijgt dan elke maand 40% van elk meespelend lot.
Natuurlijk kan je een nieuw lot kopen en daar aangeven dat je NAH Ontmoetingspunt Almere wil steunen maar het kan ook voor bestaande loten

Deelnemers van de Vrienden  Loterij hebben de mogelijkheid om zelf te kiezen voor welk goed doel zij meespelen. Minimaal 40% van de inleg van hun lot(en) gaat direct naar die organisatie, club of vereniging.

U kunt zelf kiezen welk goede doel u steunt met uw  lot(en)?

U kunt ervoor kiezen om met uw lot(en) mee te spelen voor alle goede doelen die de VriendenLoterij steunt of om één specifiek doel te kiezen voor uw lotnummer(s). Dit kunt u aangeven bij de aankoop van een nieuw lot.

Om achteraf een wijziging door te geven kunt u contact opnemen met onze Ledenservice. Wij maken dit graag voor u in orde.

Liever telefonisch contact met de Vriendenloterij?
Wij staan voor u klaar op werkdagen tussen 09.00 uur en 21.00 uur en op zaterdag tussen 09.30 uur en 16.00 uur. Wij zijn te bereiken op het telefoonnummer 088 - 020 1020.