Skip to main content

Nieuws

Musical

Prikkelarme versie van musical Frozen

Frozen

Voor bezoekers met een lage tolerantie voor prikkels is er een speciale versie van de musical Frozen. Deze prikkelarme versie wordt op 27 februari opgevoerd.

Stage Entertainment maakt uit eigen initiatief deze zogenoemde 'Relaxed Performance'. Deze versie is speciaal voor bezoekers die bijvoorbeeld autisme, downsyndroom, long-covid, een hersenaandoening of een verstandelijke beperking hebben en toch willen genieten van de musical.

Aanpassingen

Tijdens deze prikkelarme versie worden verschillende aanpassingen doorgevoerd, zoals het licht- en geluidniveau. De theaterregels worden versoepelt waardoor bezoekers niet per se stil hoeven te zijn of op hun plek moeten blijven zitten en dat ze tijdens de voorstelling de zaal tijdelijk kunnen verlaten. Er zijn ruimtes ingericht om tijdens de voorstelling tot rust te komen. Ook zijn er extra theatermedewerkers aanwezig ter begeleiding en worden een gebarentolk en schrijftolk aangeboden.

Voor iedereen toegankelijk

Theaterproducent Stage Entertainment heeft al eerder een initiatief geïntroduceerd: de Earcatch-app. Deze app is gemaakt voor bezoekers die slechtziend of blind zijn, zodat ze ook kunnen genieten van musicalproducties. Naar eigen zeggen hebben ze "een nieuwe stap gemaakt die past in de visie dat voorstellingen van het bedrijf voor iedereen toegankelijk moeten zijn."

Deze 'Relaxed Performance' wordt in samenwerking met Stichting Onbeperkt Genieten gerealiseerd. Deze stichting zet zich in voor prikkelarme toegankelijkheid bij verschillende culturele instanties, zoals musea, theaters, festivals en concerten.

Naar de website van Theater.nl

Prikkelarm, Frozen

  • Laatste update op .
  • Raadplegingen: 309

sponsorkliks logo

Wij doen ook mee aan Sponsorkliks, voor iedere aankoop die je via onderstaande link doet krijgen wij geld.

Alles voor dezelfde prijs gewoon in de bekende online winkels, sponsoren via onderstaande links is gratis.

NAH Ontmoetingspunt ontvangt geld als er online wordt gekocht bij ruim honderd winkels, waaronder bekende als Bol.com, Wehkamp, Zalando en Booking.com en ook als je eten laat bezorgen via Thuisbezorgd.nl of een restaurant reserveert via Dinnersite.nl ontvangt NAH Ontmoetingspunt daar geld voor.

Ga de volgende keer dat je iets online wil kopen eerst naar: https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?club=6150

Klik hier voor meer info over Sponsorkliks.